KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769186

nr 1276 9186

Oidentifierad konstnär. Stilleben. Ej signerad. Olja på duk, 33x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:50:13